Сьогодні в Берегові вчергове відбувся День донора
- Головна
- /
- Сьогодні в Берегові вчергове відбувся День донора
Сьогодні в Берегові вчергове відбувся День донора - на базі заводу «Берег кабель» виїзна бригада обласної станції переливання крові здійснювала забір донорської крові. Сьогодні до благородної справи долучилися понад 50 небайдужих. Співробітник обласної станції переливання крові Роман Калачиков наголошує: це дуже важливо, адже кожна краплина донорської крові рятує людські життя.
Далі ви почуєте Романа Калачикова :