A Bereg-Vertikál felhívása
- címlap
- /
- A Bereg-Vertikál felhívása
A nagy hőségre való tekintettel a Beregszászt és a környező településeket kiszolgáló „Bereg Vertikál” arra kéri a lakosokat, hogy június 25-től a hulladékot a szállítási rend szerint már előző este helyezzék ki. A szemétszállítás éjszaka vagy a hajnali órákban történik.